Sport

Relativně příjemný debakl

Autor: handy
Přidáno: 2009-05-01 12:37:12

I v období naplněném prací na projektech jsem si našel čas podívat se na několik zápasů českého týmu na MS09 v ledním hokeji. Naneštěstí zrovna ten, na který jsem se těšil nejvíce, jsem stihl sledovat až od druhé třetiny a přivítalo mě hrozivé skóre: Česko : Kanada - 3 : 0. Naštěstí jsem přenos znechuceně nevypnul a měl tak možnost sledovat skutečně pohledný hokej.
Výsledek se sice za celou druhou třetinu nezměnil, ale já měl pocit příjemně stráveného času a sledování jsem si užíval. Ve třetí třetině se výsledek ještě o něco zhoršil a celkový dojem trochu pokazily nemastné neslané přesilovky našeho týmu, ale přesto, nehledě na skóre, hodnotím zápas velmi dobře a na podobný bych se podíval s chutí.

MS ve florbale 2008

Přidáno: 2008-12-16 18:06:21

Florbalové mistrovství světa pro mne bylo příjemným důkazem, že se florbalu nejen v České republice stále více daří. Skvělá organizace i návštěvnost a pohledné televizní přenosy musely potěšit snad každého příznivce tohoto sportu.

Jen lituji, že se to celé konalo v době, kdy se na mě ve škole valil jeden termín odevzdání projektu za druhým, takže jsem neviděl ani všechny zápasy českého týmu.

Na medaile jsme nedosáhli, ale hra českého týmu i celková atmosféra pocit z tohoto turnaje převážily k mé velké spokojenosti.

Navíc jsem měl zase jednou šanci se vzpomínkami vrátit o pár let nazpět, kdy jsem florbal sám hrával a pomáhal s pořadatelstvím mistrovství světa juniorů v Praze.

Již před mistrovstvím jsem silně uvažoval, že se v Brně pokusím najít nějaký nízkoligový tým, který by nepohrdl brankářem, třeba pouze na tréninky, a uplynulé dny mi jen dodaly odhodlání. Takže pokud budu mít štěstí, možná pečlivě vyzkouším, jestli se kyčle po několikaleté pauze dostatečně 'vyspravily'. Smile

Hokejová liga mistrů

Přidáno: 2008-11-27 22:07:16

Protože příliš nesleduji televizi, měl jsem velké štěstí, že jsem si všiml vzniku nové evropské hokejové soutěže - úspěšné bratra fotbalové ligy mistrů. Těšil jsem se tedy na první zápas a pohlídal si čas, ve kterém byl vysílán.
Slavia je jedním z týmů, který je mi relativně sympatický, švédský Linköping jsem neznal, ale o to víc se na seveřany těšil. Již na začátku zápasu jsem neměl daleko k nadšení, když jsem viděl dresy, které byly ozdobeny týmovými logy a čistou ledovou plochu, na které byla radost sledovat puk, který se neztrácel ve změti v extralize všudypřítomných reklam.
S ubíhajícím časem důvodů ke spokojenosti jen přibývalo. Hokej byl svižný, pohledný a až do poslední minuty třetí třetiny nenastala chvíle, kdy bych se nudil, nebo přemýšlel, jestli má cenu zápas sledovat až do konce.
Tak nezbývá, než doporučit tuto soutěž všem fanouškům ledního hokeje a doufat, že bude mít i komerční úspěch a další ročníky budou ještě vydařenější.